Dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego stworzyły piękne flago-laurki w barwach Ukrainy i z sercem w środku.

Spływ kajakowy - Pojezierze Drawskie 04.10.14 Rzeka Drawa 15 km Stare Drawsko - Złocieniec (przez Rzepowo). Jezioro Drawskie (gł. 78m II w Polsce). Trasa spływu -  Drawa - jezioro Głęboczek - Drawa - jezioro Kłosino - Drawa. Nocleg - Chlebowo.

Michał Wiśniewski wspólnie z fundacją „Po Pierwsze” już po raz drugi w okresie Świąt Bożego Narodzenia obdarował prezentami podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 1 w Gorzowie Wlkp. 
 

5 sierpnia wyruszyliśmy w kameralnym gronie do Łagowa...

Rajd objął 5 krajów Europy i dzielił się na II etapy: I etap:  Gorzów Wlkp. – Lubniewice – Brody – Łęknica – Zgorzelec to 350 km jazdy rowerami po  polskiej i niemieckiej stronie granicy , nocleg w pięknym pałacu w Brodach (dziękujemy za wspaniałe przyjęcie), ....

Impreza z okazji rozpoczęcia lata to już nasza tradycja. Co roku w czerwcu wszyscy podopieczni placówek opiekuńczo - wychowawczych wraz wychowawcami oraz dyrektor Centrum Opieki nad Dzieckiem i Rodziną spędzają wspólnie popołudnie.

Nastał wrzesień. Nowy rok szkolny...

Tegoroczny bal karnawałowy w Placówce Wsparcia Dziennego przeniósł naszych podopiecznych do kolorowego i magicznego świata zabawy, w którym zamiast dzieci pojawili się superbohaterowie, postacie z bajek, różne zwierzaki i inne cudaki.

Sześcioro wychowanków gorzowskich placówek opiekuńczo - wychowawczych zostało nagrodzonych trzydniowym wyjazdem do Krakowa oraz rodzinnego parku rozrywki Energylandia w Zatorze.

Za nami sprzątanie świata w położonych nieopodal Ługach, do których zorganizowaną grupą wyruszyliśmy 22 kwietnia.

Konkurs plastyczny  „Gorzów Wlkp. Moja Mała Ojczyzna” – znaczek pocztowy w wersji XXL skierowany do młodzieży gimnazjalnej z placówek oświatowych, pieczy zastępczej oraz placówek opiekuńczo - wychowawczych z miasta Gorzowa Wlkp.

Głównym celem Placówki Wsparcia Dziennego jest udzielanie szeroko rozumianego wsparcia rodzicom przeżywającym trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo – wychowawczej w stosunku do swoich dzieci.
 

Turystyka, rekreacja, wypoczynek, zwiedzanie ciekawych miejsc: Pojezierze Wałeckie, Pojezierze Krajeńskie, Park Narodowy - Bory Tucholskie, Pojezierze Kaszubskie, Hel, Gdańsk, Żuławy Wiślane, Malbork. 
Doskonaliliśmy jazdę rowerem, ...

19 lutego 2016 r. w gorzowskim MCK odbył się koncert charytatywny. Głównymi gośćmi imprezy były dzieci i młodzież z placówek opiekuńczo – wychowawczych, rodzinnych domów dziecka, pogotowia opiekuńczego oraz świetlic środowiskowych.

Żegnamy rok 2021, witamy rok 2022!